Polecamy...

Ranking najlepszych aplikacji dla podróżujących

22 Listopad
2016

1. TripAdvisor aplikacja dająca nam dostęp w serwisie online do ogromnej liczby hoteli, restauracji i punktów wartych uwagi turysty. Tworzona w większości przez samych turystów za pomocą ich recenzji i opinii.
2.TouristEye aplikacja skupiająca się na atrakcjach turystycznych, pozwalająca na podanie miejsca i znalezienie w jego okolicy najbardziej interesujących miejsc. Daje nam dostęp również do tras wycieczkowych zaplanowanych przez innych użytkowników.
3.Booking nieodzowna aplikacja przy szukaniu miejsca, w którym możemy spędzić noc podczas naszej podróży. Daje nam dostęp do ogromnej bazy hoteli, pensjonatów i innych obiektów a każde z tych miejsc zostało ocenione przez poprzednich korzystających.
4.Aribnb jest to aplikacja, która umożliwia nam wynajęcie noclegu w obiekcie należącym do lokalnego właściciela, może to być zarówno mieszkanie, jaki domek letniskowy lub inny lokal, w którym będziemy mogli spędzić swój wakacyjny pobyt.
5. GoogleMaps-nawigacja GPS to narzędzie pozwalające nam na wytyczenie trasy do naszego celu, zawierające również dane na temat natężenia ruchu drogowego. Jedna z najdokładniejszych i najszerzej dostępnych nawigacji.
6. Skyscanner to narzędzie pozwalające nam na wyszukiwanie lotów jak najtańszych, filtrujące oferty ze względu na warunki, jakie wprowadziliśmy
7.BlaBlaCar jest to aplikacja, dzięki której jadąc samochodem możemy zabrać dodatkowych pasażerów, którzy płacąc za podróż sprawią, że będzie ona dla nas bardziej ekonomiczna.
8.JakDojadę to aplikacja przeznaczona do poruszania się po mieście pozwala nam na znalezienie połączeń komunikacji miejskiej a także jest w stanie doprowadzić nas do przystanku, z którego możemy rozpocząć podróż. Szczególnie przydatna, gdy nie znamy danego miasta.
9.PackPoint jest to aplikacja dla zapominalskich, którzy chcą się upewnić, że zabiorą wszystkie niezbędne rzeczy na wyprawę. Aplikacja wymaga wprowadzenia danych o osobie podróżującej a także o miejscu i długości planowanego pobytu.
10.JetLag Genie jest to aplikacja za pomocą, której możemy uniknąć niekorzystnego dla nas zjawiska JetLag wynikającego ze zmiany strefy czasowej i wybijającego nasz zegar biologiczny z rytmu.
11.XECurrency jest to proste w obsłudze narzędzie pozwalające nam na śledzenie aktualnych kursów walut.
12.Voice Translator aplikacja ta służy do tłumaczenia naszych słów na język obcy zarówno w formie tekstowej jak i głosowej
13.WiFi Map jest to aplikacja, dzięki której możemy zyskać dostęp do ponad dwóch milionów darmowych punktów dostępu WiFi.
14.Foodspotting jest to aplikacja pozwalająca na znalezienie lokali serwujących interesujące nas posiłki, a także lokali, które mają najlepsze potrawy zdaniem użytkowników
15.GlobeTipping jest to narzędzie pozwalające nam na obliczenie wielkości napiwku, jaki zostawiamy dla obsługującej nas osoby jednocześnie nie popełniając błędu, który postawiłby nas w niezręcznej sytuacji.

To może Cię zainteresować